Ledri Vula - Princess Diana feat. Lyrical Son
Ledri Vula - Princess Diana feat. Lyrical Son

Leggi il Testo Princess Diana Ledri Vula. “Princess Diana” è una canzone di Ledri Vula featuring Lyrical Son prodotta da BigBang (REDBOX Entertainment). Leggi il Testo e guarda il video ufficiale di Princess Diana.

Testo Princess Diana Ledri Vula

Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser)
Je ka mvjen sikur flladi n’Havana
My princess, Diana

[Ledri:]
She’s my princess Diana,
princess Diana
Kur jom me to une she’s my baby mama, baby mama
Nuk kena Instagrama, skena as telefona
Nuk po dojna drama

Krejt ca po du me te o ni dark n’deti
Me qel shishe t’venes deri te hupim vetin
Mandej kandal kadale me gjet njoni-tjetrin
Rrenqethi direkt si e preki

Yeap, she’s my babe
Yeap, hajde pe rrisim ni pet
Hajde marrim ni shator
dhe n’mal hupim na dy vet
Wild thoughts about you
animal planet
Njekem pi shtetit n’shtet
(Yeeeeh)

[Chorus x2:]
Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser)
Je ka mvjen sikur flladi n’Havana
My princess, Diana

[Lyrical Son:]
Edhe kur sm’thirr une prap ty t’ni
Sikur melodi zoni saj n’vesh t’mi
Tri her e kom pa e kom ra n dashni

Se na dy jena perfekta (aaah)
E pres kur jena vet na
Po du me ta shpreh, me ta shkru edhe n letra
Baby no mi mientas, o ka m’vyn e verteta (aaaAa)

Pse nuk po ma thu edhe sa don me m’majt
Je ka don me t’lut qato je tu e zgat
Nuk je mo e thjesht duhesh me u pershtat
Ta dho zemer tem mos m’len dur that

[Ledri:]
Ya, per mu e di qe ti je e para
Jom ka t’ndjeki si me bo gara
Ti e din, kur kalon rruges lshohen alarmat
Kush hin mes neve si mes dy zjarrmave (eeeh)

[Chorus x2:]
Cubana, a mundem me t’thirr mañana(neser)
Je ka mvjen sikur flladi n’Havana
My princess, Diana

Testo Princess Diana Ledri Vula