Testi CanzoniNoizy - Meksikane (Testo) feat. Varrosi

Noizy – Meksikane (Testo) feat. Varrosi

-

Leggi il Testo Meksikane Noizy. “Testo Meksikane Noizy” è una canzone di Noizy feat. Varrosi prodotta da BledBeats. Meksikane Lyrics

Testo Meksikane Noizy

Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

O goca o goca a jeni per party
Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari

Yea yea yea Do bojm cat dum ne
Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
Zemra hypi siper tha Po di me e the

U zee me u zee man living si Zini
Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
pini ju pini sw ma boni ma eassy
Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney

U sa rahat vec me pjeshka
bytha si kurrizi si ka breshka
Kjo esht ajo jeta si une desha
Noizy tu mkerku se une e rrejta

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,

Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
E kam 1 shok qe un thrras varri,
Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,

I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
Huh – mduket se Ma boni skemen,
Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,

Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
Zdi as si me shku shpi – mtrego mu ti,
Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

Jena tok se bashku dit e nat,
Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
Se sonte Po mkujtohen plot sene,

Testo Meksikane Noizy

Le ultime

Sofia P e Grido insieme nel pezzo “Animalia” (prod. Mastermaind)

"Animalia", è questo il titolo del nuovo pezzo realizzato dalla giovanissima Sofia P (classe 2007) insieme a Grido che...

STABBER annuncia il suo album: primo singolo con Noyz, Coez e Gemitaiz

Arriva un pò a sorpresa l'annuncio del produttore aquilano STABBER di essere pronto a pubblicare il suo primo album...

“Offline” è il nuovo pezzo di Jk con Jap, Isa e gli scratch di Flesha

"Offline" è un nuovo singolo realizzato dal rapper e producer JK in collaborazione con il rapper veronese Jap, la...

Intervista a Dj Zeta: “Non penso mai al passato, solo al futuro”

Abbiamo fatto qualche domanda a Dj Zeta visto che nel 2023 la sua etichetta Vibrarecords è tornata a produrre...

Interviste

Intervista a Dj Zeta: “Non penso mai al passato, solo al futuro”

Abbiamo fatto qualche domanda a Dj Zeta visto che...

Intervista a Maury B: “L’hip hop è rap, beats e skills. No bullshit”

Dopo 10 anni dal suo ultimo progetto Maury B...

Questo, potrebbeInteressarti!
Selezionati per te!